Stěhování
bytů

Stěhování s námi znamená:

S úctou k majetku přestěhujeme váš byt, garsonku, rodinný dům či vilu

Stěhujeme kamkoliv

Stěhujeme v Brně, po celé České republice i v Evropě

Stěhujeme kdykoliv

Přestěhujeme vás 7 dní v týdnu, o víkendu i ve svátek

Stěhujeme na klíč

Postaráme se o přestěhování vaší domácnosti bez vaší přítomnosti

stěhování bytů Topstěhování

Naše společnost Top Stěhování přestěhuje váš rodinný dům či byt o víkendech i o svátcích. Zákazníkovi vždy vycházíme maximálně vstříc, nás technik vyslechne všechny vaše požadavky a na základě toho vytvoří harmonogram stěhování společně s cenovou nabídkou. K dispozici máme tým příjemných a slušných pracovníků, kteří dbají na opatrné zacházení s majetkem klienta. K přepravě používáme pouze čisté a prachotěsné automobily. Zajistíme také balení věcí, demontáž i montáž nábytku či instalaci spotřebičů.

Zdarma vám zapůjčíme potřebný obalový materiál, jako jsou folie, přepravky, boxy, krabice a další pomůcky. Postaráme se i o doplňkové služby jako je odkup nábytku či dočasné uskladnění. Na závěr stěhování obstaráme úklid. V průběhu celého procesu je samozřejmostí pojištění.

Pokud si chcete odpočinout nebo nemáte příliš času, nabízíme vám stěhování na klíč. Rádi také obstaráme vyklizení vašeho bytu, stěhování těžkých břemen či mezinárodní stěhování.

Proč stěhovat s námi?

 • Mnohaleté zkušenosti se stěhováním a profesionální přístup
 • Úcta k majetku zákazníka a velmi slušné jednání pracovníků
 • Kilometry po Brně zdarma a víkendy i svátky bez příplatku
 • Bezplatná kalkulace a harmonogram stěhování vytvořený po dohodě
 • Stěhování na klíč a pojištění během stěhování
 • Montáž a demontáž nábytku a zapojení elektrických spotřebičů
 • Úklid obalů a krabic po stěhování a ekologická likvidace
 • Odkup starého nábytku a doplňkové služby

Nabízíme odkup starého nábytku prostřednictvím vlastního bazaru v Brně.

stěhování bytů Topstěhování.cz

Ceny stěhování

Zachováváme osobitý přístup k zákazníkovi, protože víme, že každé stěhování je individuální. Uvedené ceny jsou proto pouze orientační. Neváhejte nás kontaktovat a objednat si bezplatnou prohlídku naším technikem. Ten vám po zohlednění veškerých aspektů jako je náročnost, počet pater, pracovníků či aut, sdělí cenový limit, který nebude při stěhování překročen. U nás neplatíte nic navíc, veškeré konzultace s technikem jsou zdarma.

Stěhování hrdě čelíme se 2 auty a 6 pracovníky.

Fiat Ducato

 • Nákladní prostor 17 m3

  Pro stěhování např. bytu 1+1

 • Cena za hodinu 850 Kč

  V ceně jsou dva pracovníci

 • Cena za km 17 Kč

  Kilometrově po Brně zdarma

 • Pracovník od 250 Kč/hod

  Cena za každého dalšího pracovníka

Iveco Daily

 • Nákladní prostor 24 m3

  Pro stěhování např. bytu 3+1

 • Cena za hodinu 950 Kč

  V ceně jsou dva pracovníci

 • Cena za km 19 Kč

  Kilometrově po Brně zdarma

 • Pracovník od 250 Kč/hod

  Cena za každého dalšího pracovníka

Postaráme se o stěhování na klíč

Nemáte čas být přítomeni stěhování? S klidem nám své starosti přenechejte. Pouze sdělte požadavky a přání a my se o celé stěhování postaráme sami.

Náš technik posoudí každé stěhování individuálně a vytvoří podrobný harmonogram tak, aby vše probíhalo hladce.

Vaše stěhování je pro nás radost!

Prohlídka technikem přináší výhody

 • Zmapuje celou situaci a rozvrhne harmonogram stěhování
 • Zodpoví vám na všechny otázky a poradí
 • Určí vhodný počet vozidel i pracovníků
 • Včas zabrání případným problémům při stěhování
 • Vybere vyhovující obalový materiál
 • Vypracuje cenovou kalkulaci, která se již nebude měnit
 • Zajistí hladký průběh celé akce

Průběh stěhování s námi

1. Kontakt

Prvotní kontakt probíhá telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Také nám můžete napsat e-mail na info@topstehovani.cz a my vám rádi zavoláme a společně se domluvíme na návštěvě technika.

2. Návštěva technika

Po počáteční domluvě vás navštíví technik a provede bezplatnou prohlídku. Při prohlídce zjistí všechny potřebné informace k zajištění hladkého průběhu stěhování. Zodpoví vám všechny dotazy a stanoví cenovou kalkulaci společně s harmonogramem.

3. Nakládka

Tým pracovníků přijede ve sjednaném termínu a zajistí nakládku v přesně stanoveném pořadí dle plánu. Díky tomu vše probíhá efektivně a bez problémů. Na přání zákazníka je nábytek předem rozmontován a pečlivě zabalen.

4. Vykládka

Také u vykládky postupuje tým pracovníků přesně dle stanoveného harmonogramu a seznamu naložených věcí. V případě domluvy je demontovaný nábytek složen a rozmístěn podle plánu. Pracovníci také rádi zapojí elektrické spotřebiče tak, aby klient nemusel s věcmi již manipulovat. Tým se na závěr postará o úklid obalového materiálu a důkladnou kontrolu s klientem. Je-li vše v pořádku, vystavíme paragon či fakturu.

Nikdo vás nechce přestěhovat? My ano! Kontaktujte nás. Stěhování domácností Brno od Top Stěhování, vaše jistota rychlého a kvalitního servisu.

tipy na stěhování Topstěhování.cz

Tipy jak časově a finančně ušetřit

 • Vytvořte si kompletní seznam stěhovaných věcí
 • Vykliďte skříně a úložné prostory a jejich obsah naskládejte do krabic
 • Každý kus skla či nádobí zabalte zvlášť
 • Pokud se chystáte na stěhování sami, věci balte tak, aby je unesl jeden člověk
 • Nezapomeňte si zajistit parkovací místo před domem

Časté dotazy

Každé stěhování je individuální, proto u jednotlivých služeb uvádíme pouze orientační ceny. O přesnou kalkulaci se postará náš technik při bezplatné prohlídce.

Při obhlídce náš technik zjistí potřebné informace (množství stěhovaných kusů, počet pater apod.) a na základě toho přidělí odpovídající počet vozidel i pracovníků. Celé stěhování díky tomu proběhne efektivně a bude co nejméně nákladné.

Záleží pouze na vás, kolik času můžete stěhování věnovat. Stačí nás kontaktovat a my vám poradíme a sdělíme, co vše bude potřeba. Rádi také nabídneme stěhování na klíč, při kterém můžete vše s klidem nechat na nás.

Pokud nemáte na stěhování žádný čas, zařídíme vše za vás, stačí jen upřesnit rozsah prací a jiné informace, které s vámi prokonzultuje náš technik a célé stěhování je potom na nás. Zařídíme vše od přípravy, balení, až po samotnou montáž nábytku v místě vykládky..

Stěhování po celé České republice objednejte několik dní dopředu. Pokud však budeme mít volný termín, přestěhujeme vás i do druhého dne. Mezinárodní stěhování je vhodné objednat přibližně měsíc dopředu.

Nabízí se tři možnosti objednání. Zavolejte nám na telefonní kontakt uvedený níže nebo nám napište přes kontaktní formulář a my se vám co nejdříve ozveme. Také můžete napsat na e-mail info@topstehovani.cz.

Soukromé osoby stěhování platí po ukončení stěhování. Firmy mohou stěhování hradit po ukončení stěhování nebo bankovním převodem. U mezinárodního stěhování požadujeme zálohu předem.

Ano, samozřejmě pracujeme i jako autodoprava a umožňujeme zapůjčení vozidla s řidičem.

Obalový materiál poskytujeme svým klientům zdarma. Potřebujete-li pouze samotný obalový materiál, lze jej u nás také zakoupit.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás ještě dnes, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Volejte na níže uvedené telefonní číslo nebo vyplňte kontaktní formulář a my se vám co nejdříve ozveme. Také můžete napsat na náš e-mail info@topstehovani.cz.

Neradi voláte? Napište nám vzkaz.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.