Stěhování
firem

Stěhování s námi znamená:

Stěhování vaší kanceláře nebo firmy s námi proběhne hladce

Bez přerušení provozu

Stěhování pečlivě naplánujeme tak, aby nenarušilo chod vaší firmy

Bez stresu

Vše zařídíme a vy si můžete odpočinout

V ČR i do Evropy

Stěhujeme firmy v Brně, po celé České republice i v Evropě

Při stěhování kanceláří, firem či podniků hraje důležitou roli čas. My se postaráme o to, aby stěhování vašeho nebytového prostoru proběhlo co nejrychleji. To vyžaduje přítomnost našeho technika, který zařídí plánování a organizaci celého procesu. Ten by měl znát všechny vaše požadavky a posoudit možnosti, na základě kterých vytvoří harmonogram. Domluvte si bezplatnou konzultaci s naším poradcem, při které vám připraví předběžnou cenovou nabídku.

stěhování firem Topstěhování

Pečlivé naplánování celého stěhování umožní hladký průběh. Vždy se snažíme, aby celý proces neohrozil chod firmy, a proto stěhujeme i ve večerních hodinách či o víkendech. Postaráme se o komplexní služby od demontáže, balení až po montáž nábytku, instalaci elektrospotřebičů i závěrečný úklid.

Bezpečně přepravíme archivy, sklady, knihovny, IT techniku a další kancelářskou výbavu v našich prachotěsných vozech. Zajistíme stěhování i v objektu firmy (např. z jiného patra). Zdarma zapůjčíme obalový materiál, jako jsou krabice, fólie či přepravky. Po celou dobu akce je samozřejmostí sjednané pojištění. Chcete-li ještě více ušetřit svůj čas, nabídneme vám stěhování na klíč.

Díky vypracovanému harmonogramu šetříme vaší firmě peníze, čas a předcházíme komplikacím.

Potřebujete přestěhovat byt nebo těžká břemena? Jsme tu pro vás! Zajistíme i mezinárodní stěhování.

Proč stěhování firmy s Top Stěhování?

 • Mnohaleté zkušenosti se stěhováním a profesionální přístup
 • Úcta k majetku zákazníka a velmi slušné jednání pracovníků
 • Stěhování bez přerušení provozu a bezpečný přesun IT techniky
 • Kilometry po Brně zdarma a víkendy i svátky bez příplatku
 • Bezplatná kalkulace a harmonogram stěhování vytvořený po dohodě
 • Stěhování na klíč a pojištění během stěhování
 • Montáž a demontáž nábytku a zapojení elektrických spotřebičů
 • Úklid obalů a krabic po stěhování a ekologická likvidace

Nabízíme odkup starého nábytku prostřednictvím vlastního bazaru v Brně.

stěhování bytů Topstěhování.cz

Ceny stěhování

Zachováváme osobitý přístup k zákazníkovi, protože víme, že každé stěhování je individuální. Uvedené ceny jsou proto pouze orientační. Neváhejte nás kontaktovat a objednat si bezplatnou prohlídku naším technikem. Ten vám po zohlednění veškerých aspektů jako je náročnost, počet pater, pracovníků či aut, sdělí cenový limit, který nebude při stěhování překročen. U nás neplatíte nic navíc, veškeré konzultace s technikem jsou zdarma.

Stěhování hrdě čelíme se 2 auty a 6 pracovníky.

Fiat Ducato

 • Nákladní prostor 17 m³
 • Cena za hodinu 850 Kč

  V ceně jsou dva pracovníci

 • Cena za km 17 Kč

  Kilometrově po Brně zdarma

 • Pracovník od 250 Kč/hod

  Cena za každého dalšího pracovníka

Iveco Daily

 • Nákladní prostor 24 m³
 • Cena za hodinu 950 Kč

  V ceně jsou dva pracovníci

 • Cena za km 19 Kč

  Kilometrově po Brně zdarma

 • Pracovník od 250 Kč/hod

  Cena za každého dalšího pracovníka

Postaráme se o stěhování na klíč

Nemáte čas být přítomni při stěhování? S klidem nám své starosti přenechejte. Pouze sdělte požadavky a přání a my se o celé stěhování postaráme sami.

Náš technik posoudí každé stěhování individuálně a vytvoří podrobný harmonogram tak, aby vše probíhalo hladce.

Vaše stěhování je pro nás radost!

Prohlídka technikem přináší výhody

 • Zmapuje celou situaci a rozvrhne harmonogram stěhování
 • Zodpoví vám na všechny otázky a poradí
 • Určí vhodný počet vozidel i pracovníků
 • Včas zabrání případným problémům při stěhování
 • Vybere vyhovující obalový materiál
 • Vypracuje cenovou kalkulaci, která se již nebude měnit
 • Zajistí hladký průběh celé akce

Průběh stěhování s námi

1. Kontakt

Prvotní kontakt probíhá telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Také nám můžete napsat e-mail na info@topstehovani.cz a my vám rádi zavoláme a společně se domluvíme na návštěvě technika.

2. Návštěva technika

Po počáteční domluvě vás navštíví technik a provede bezplatnou prohlídku. Při prohlídce zjistí všechny potřebné informace k zajištění hladkého průběhu stěhování. Zodpoví vám všechny dotazy a stanoví cenovou kalkulaci společně s harmonogramem.

3. Nakládka

Tým pracovníků přijede ve sjednaném termínu a zajistí nakládku v přesně stanoveném pořadí dle plánu. Díky tomu vše probíhá efektivně a bez problémů. Na přání zákazníka je nábytek předem rozmontován a pečlivě zabalen.

4. Vykládka

Také u vykládky postupuje tým pracovníků přesně dle stanoveného harmonogramu a seznamu naložených věcí. V případě domluvy je demontovaný nábytek složen a rozmístěn podle plánu. Pracovníci také rádi zapojí elektrické spotřebiče tak, aby klient nemusel s věcmi již manipulovat. Tým se na závěr postará o úklid obalového materiálu a důkladnou kontrolu s klientem. Je-li vše v pořádku, vystavíme paragon či fakturu.

Nikdo vám nechce přestěhovat kancelář nebo celou firmu? My ano! Kontaktujte nás. Stěhování kanceláří Brno od Top Stěhování, vaše jistota rychlého a kvalitního servisu.

tipy na stěhování Topstěhování.cz

Tipy jak časově a finančně ušetřit

 • Vytvořte si kompletní seznam stěhovaných věcí
 • Vykliďte skříně a úložné prostory a jejich obsah naskládejte do krabic
 • Každý kus skla či nádobí zabalte zvlášť
 • Pokud se chystáte na stěhování sami, věci balte tak, aby je unesl jeden člověk
 • Nezapomeňte si zajistit parkovací místo před domem

Časté dotazy

Každé stěhování je individuální, proto u jednotlivých služeb uvádíme pouze orientační ceny. O přesnou kalkulaci se postará náš technik při bezplatné prohlídce.

Při obhlídce náš technik zjistí potřebné informace (množství stěhovaných kusů, počet pater apod.) a na základě toho přidělí odpovídající počet vozidel i pracovníků. Celé stěhování díky tomu proběhne efektivně a bude co nejméně nákladné.

Záleží pouze na vás, kolik času můžete stěhování věnovat. Stačí nás kontaktovat a my vám poradíme a sdělíme, co vše bude potřeba. Rádi také nabídneme stěhování na klíč, při kterém můžete vše s klidem nechat na nás.

Pokud nemáte na stěhování žádný čas, zařídíme vše za vás, stačí jen upřesnit rozsah prací a jiné informace, které s vámi prokonzultuje náš technik a célé stěhování je potom na nás. Zařídíme vše od přípravy, balení, až po samotnou montáž nábytku v místě vykládky..

Stěhování po celé České republice objednejte několik dní dopředu. Pokud však budeme mít volný termín, přestěhujeme vás i do druhého dne. Mezinárodní stěhování je vhodné objednat přibližně měsíc dopředu.

Nabízí se tři možnosti objednání. Zavolejte nám na telefonní kontakt uvedený níže nebo nám napište přes kontaktní formulář a my se vám co nejdříve ozveme. Také můžete napsat na e-mail info@topstehovani.cz.

Soukromé osoby stěhování platí po ukončení stěhování. Firmy mohou stěhování hradit po ukončení stěhování nebo bankovním převodem. U mezinárodního stěhování požadujeme zálohu předem.

Ano, samozřejmě pracujeme i jako autodoprava a umožňujeme zapůjčení vozidla s řidičem.

Obalový materiál poskytujeme svým klientům zdarma. Potřebujete-li pouze samotný obalový materiál, lze jej u nás také zakoupit.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás ještě dnes, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Volejte na níže uvedené telefonní číslo nebo vyplňte kontaktní formulář a my se vám co nejdříve ozveme. Také můžete napsat na náš e-mail info@topstehovani.cz.

Neradi voláte? Napište nám vzkaz.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.