Stěhování
těžkých břemen

Stěhování s námi znamená:

S lehkostí stěhujeme těžká břemena

Klavíry/piána

Umělecké předměty

Stroje

Trezory

stěhování těžkých břemen Topstěhování.cz

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti s přepravou různých typů nadrozměrných předmětů, proto pro ně nebude problém stěhování trezorů, klavírů, pianin, kulečníků, automatů, různých přístrojů a dalších těžkých břemen. Náš tým k vám přijede vybaven potřebnými pomůckami v podobě stěhovacích křížů, popruhů i zvedáků.

Top Stěhování vám zaručí bezpečné a profesionální stěhování těžkých břemen v Brně, po celé České republice, ale také mezinárodní stěhování v Evropě. Díky našim bohatým zkušenostem, špičkové technice a především zdatným a zkušeným pracovníkům přestěhujeme „na těle“ předměty až do váhy 800 kg.

Také vám zajistíme vyklizení bytu či stěhování firmy.

Proč stěhování těžkých břemen s  Top Stěhování?

 • Mnohaleté zkušenosti se stěhováním a profesionální přístup
 • Úcta k majetku zákazníka a velmi slušné jednání pracovníků
 • Zdatný tým pracovníků a důkladné vybavení
 • Kilometry po Brně zdarma a víkendy i svátky bez příplatku
 • Bezplatná kalkulace a harmonogram stěhování vytvořený po dohodě
 • Stěhování na klíč a pojištění během stěhování
 • Montáž a demontáž nábytku a zapojení elektrických spotřebičů
 • Úklid obalů a krabic po stěhování a ekologická likvidace

Nabízíme odkup starého nábytku prostřednictvím vlastního bazaru v Brně.

stěhování bytů Topstěhování.cz

Ceny stěhování těžkých břemen

Během stěhování trezorů, hudebních nástrojů a dalších těžkých břemen vše zabalíme do obalových materiálů, jako jsou bublinkové nebo fixační fólie. Pomocí speciálních stěhovacích křížů předměty opatrně sneseme po schodech a naložíme do vozidla. Z toho důvodu je cena za vyklizení nábytku a stěhování těžkých břemen závislá na váze předmětů, počtu pater, která budou muset naši pracovníci překonat a případně vzdálenosti donášky.

Protože každé stěhování je individuální, neváhejte nás kontaktovat a objednat si bezplatnou prohlídku naším technikem. Ten vám po zohlednění veškerých hledisek sdělí cenový limit, který nebude při stěhování těžkých břemen překročen. U nás neplatíte nic navíc, veškeré konzultace s technikem jsou zdarma.

Náš technik posoudí každé stěhování individuálně a vytvoří podrobný harmonogram tak, aby vše probíhalo hladce. ​

Vaše stěhování je pro nás radost!

Prohlídka technikem přináší výhody

 • Zmapuje celou situaci a rozvrhne harmonogram stěhování
 • Zodpoví vám na všechny otázky a poradí
 • Určí vhodný počet vozidel i pracovníků
 • Včas zabrání případným problémům při stěhování
 • Vybere vyhovující obalový materiál
 • Vypracuje cenovou kalkulaci, která se již nebude měnit
 • Zajistí hladký průběh celé akce

Průběh stěhování těžkých břemen

1. Kontakt

Prvotní kontakt probíhá telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Také nám můžete napsat e-mail na info@topstehovani.cz a my vám rádi zavoláme a společně se domluvíme na návštěvě technika.

2. Návštěva technika

Po prvotní domluvě vás navštíví nás technik a provede bezplatnou prohlídku. Při prohlídce zjistí všechny potřebné informace k zajištění hladkého průběhu stěhování těžkých břemen. Zodpoví vám všechny dotazy a stanoví cenovou kalkulaci společně s harmonogramem.

3. Nakládka

Ve sjednaném termínu přijede tým pracovníků s potřebným vybavením pro manipulaci s těžkými břemeny a zajistí nakládku v přesně stanoveném pořadí dle plánu. Díky tomu vše probíhá hladce a efektivně. Na přání zákazníka je nábytek předem rozmontován a pečlivě zabalen.

4. Vykládka

Těžká břemena jsou přestěhována na místo, které si klient zvolí. Naši pracovníci se postarají o bezproblémový průběh celé akce, připraví trasu a zajistí prostory proti poškození. Tým se na závěr postará o úklid případného obalového materiálu a důkladnou kontrolu s klientem. Je-li vše v pořádku, vystavíme paragon či fakturu.

Časté dotazy

Každé stěhování je individuální, proto u jednotlivých služeb uvádíme pouze orientační ceny. O přesnou kalkulaci se postará náš technik při bezplatné prohlídce.

Při obhlídce náš technik zjistí potřebné informace (množství stěhovaných kusů, počet pater apod.) a na základě toho přidělí odpovídající počet vozidel i pracovníků. Celé stěhování díky tomu proběhne efektivně a bude co nejméně nákladné.

Záleží pouze na vás, kolik času můžete stěhování věnovat. Stačí nás kontaktovat a my vám poradíme a sdělíme, co vše bude potřeba. Rádi také nabídneme stěhování na klíč, při kterém můžete vše s klidem nechat na nás.

Pokud nemáte na stěhování žádný čas, zařídíme vše za vás, stačí jen upřesnit rozsah prací a jiné informace, které s vámi prokonzultuje náš technik a célé stěhování je potom na nás. Zařídíme vše od přípravy, balení, až po samotnou montáž nábytku v místě vykládky..

Stěhování po celé České republice objednejte několik dní dopředu. Pokud však budeme mít volný termín, přestěhujeme vás i do druhého dne. Mezinárodní stěhování je vhodné objednat přibližně měsíc dopředu.

Nabízí se tři možnosti objednání. Zavolejte nám na telefonní kontakt uvedený níže nebo nám napište přes kontaktní formulář a my se vám co nejdříve ozveme. Také můžete napsat na e-mail info@topstehovani.cz.

Soukromé osoby stěhování platí po ukončení stěhování. Firmy mohou stěhování hradit po ukončení stěhování nebo bankovním převodem. U mezinárodního stěhování požadujeme zálohu předem.

Ano, samozřejmě pracujeme i jako autodoprava a umožňujeme zapůjčení vozidla s řidičem.

Obalový materiál poskytujeme svým klientům zdarma. Potřebujete-li pouze samotný obalový materiál, lze jej u nás také zakoupit.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás ještě dnes, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Volejte na níže uvedené telefonní číslo nebo vyplňte kontaktní formulář a my se vám co nejdříve ozveme. Také můžete napsat na náš e-mail info@topstehovani.cz.

Neradi voláte? Napište nám vzkaz.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.